GTS Premium Net


Hlavní stránkaVelké společnosti Nabídka řešení Hlasová a kombinovaná řešení Hlasová řešení


Hlasová řešení

 • GTS telefonní připojení

  GTS telefonní připojení

  Kompletní telekomunikační služba pro nejnáročnější firemní zákazníky, která poskytuje uživateli přímé připojení do veřejné telefonní sítě.
  Se službou GTS telefonní připojení uskutečníte hovory s účastníky kdekoli v ČR i po celém světě za velice výhodnou cenu.
  Více informací

 • GTS telefonní volba

  GTS telefonní volba

  Nyní s úsporou z paušálu za telefonní linku!
  GTS telefonní volba je veřejná telefonní služba, která Vám umožní snadno ušetřit náklady na telefonní provoz, bez ohledu na to, zda jste začínající podnikatel nebo velká firma. Všechny Vaše hovory budou automaticky směrovány do sítě GTS Czech prostřednictvím tzv. Předvolby operátora (CPS). Nyní Vám, jako jediný operátor v ČR, nabízíme službu GTS telefonní volba včetně možnosti účtování paušálu za telefonní linku na faktuře od GTS Czech. Umožníme Vám volat za výhodnější tarify všem Vašim dodavatelům, obchodním partnerům i zákazníkům, navíc i ušetřit na paušálech a to vše při zachování jedné faktury a jednoho kontaktního místa pro řešení vašich požadavků.
  Více informací

 • GTS zelené číslo

  GTS zelené číslo

  Služba umožňuje zákazníkům přístup k informacím zdarma. Volající mají možnost z kteréhokoli telefonního přístroje bezplatně získat informaci, kterou potřebují, nebo kterou jim chce majitel bezplatné linky – služby zelené číslo – nabídnout. Volání je tedy pro volajícího zdarma. Náklady na volání jsou účtovány volanému – tomu, kdo si službu zelené číslo zřídil.
  Více informací

 • GTS zelené číslo ze zahraničí

  GTS zelené číslo ze zahraničí

  Služba GTS zelené číslo ze zahraničí umožňuje volajícím v zahraničí přístup k informacím v ČR z dané země zdarma. Volající mají možnost v zahraničí bezplatně získat informaci, kterou potřebují, nebo kterou jim chce majitel bezplatné linky – služby zelené číslo – ze zahraničí nabídnout. Volání je tedy pro volajícího v určené zemi zdarma. Náklady na mezinárodní volání jsou účtovány volanému – tomu, kdo si službu zřídil.
  Více informací

 • GTS modré číslo

  GTS modré číslo

  Služba umožňuje volajícím výhodný a snadný přístup k informacím. Díky tomu, že se volající podílí na poplatku za hovor, patří tato služba k nejefektivnějším. Právě poměr nákladů na straně volaného, výhodný poplatek u volajícího a nízký počet zlomyslných volání dělá z této služby nejvýhodnější komunikační nástroj. Volání je pro volajícího z pevných sítí je většinou zpoplatněno poplatkem nižším než je cena za místní volání. Volání z mobilních sítí je většinou zpoplatněno obdobně jako volání do pevných sítí. Konkrétní cenu za volání je však třeba potvrdit u daného operátora. Druhou část nákladů na volání jsou účtovány volanému – tomu, kdo si službu modré číslo zřídil.
  Více informací

 • GTS bílé číslo

  GTS bílé číslo

  Služba umožňuje zákazníkům být dosažitelní na celém území ČR pod jedním přístupovým čísel s jednotným zpoplatněním a nulovými náklady na telefonní provoz. Právě skutečnost nulových nákladů volaného na telekomunikační provoz dělá z této služby vynikající komunikační nástroj. Volání je pro volajícího z pevných sítí zpoplatněno poplatkem odpovídajícím ceně za volání do pevné sítě. Konkrétní částku je však třeba potvrdit u daného operátora. Volání z mobilních sítí je zpoplatněno dle ceníku daného mobilního operátora.
  Více informací

 • GTS duhové číslo

  GTS duhové číslo

  Služba umožňuje volajícím snadný přístup k placeným informacím. Uživatel služby přistupuje k obsahu vytočením přístupového čísla 90Y AB XXXX, kde AB je cena za minutu připojení včetně DPH. Y definuje druh služby a  poskytovaných informací. Poskytovatel informací (zákazník) je plně odpovědný za to, že obsah, forma, rozsah a způsob poskytovaných služeb včetně marketingu a reklamy je v souladu s příslušnými právními předpisy ČR. Tarify AB jsou ve výši od 6 do 95 Kč/min, a to pouze některé, definované hodnoty.
  Více informací


Novinky

Víte co je cloud, ICT nebo IaaS?

GTS for the WORKING WORLD

Nahoru


 • GTS - Facebook
 • GTS -Twitter
 • GTS - YouTube

© 2019 GTS Czech, člen GTS Central Europe držitel certifikátu ISO 9001:2008, ISO 14001:2004, ISO/IEC 27001:2005 a ISO/IEC 20000-1:2005

Ochrana soukromí | Mapa stránek | Slovník pojmů Vyrobil a spravuje FG Forrest, a.s.